Prosím čakajte
Načítaných
Biblický diár
2021 a 2022

O tomto projekte

Biblický diár, to je každý mesiac nová inšpiratívna téma plná motivácie a povzbudenia. Božie slovo, ako pevná pôda pod nohami, ktoré sprevádza kresťanov diárom tematicky každý týždeň počas celého roka.
Biblický diár je duchovným sprievodcom počas celého roka.

Biblický diár motivuje prostredníctvom slova kresťanských lídrov a väčšina z lídrov sa prihovára prostredníctvom video motivácie vďaka jedinečnému linku, ktorý je skrze QR kód v diári. Diár pomáha kresťanom zamýšľať sa nad vlastnými cieľmi, snami a prisľúbeniami a rovnako pomáha zbilancovať celý rok.

Klient

Biblický diár

Aktivity

Branding, web, foto a video, sociálne siete
Image Caption

Branding a sociálne siete 2021

Pre podporu predaja Biblického diára 2021 sme vytvorili sériu bannerov, ktoré postupne rotovali na sociálnych sieťach a webových stránkach kníhkupectiev. Vizuálna stránka bola prispôsobená diáru – ružovkasté a modrasté tóny, biely rám a motivačné slovo, ktoré povzbudí do ďalšieho rozvoja.

Darčekové balenie, pohľadnice, kupón a nálepky

Mysleli sme aj na tých, ktorí chcú diárom podarovať radosť svojej rodine, kamarátom, alebo známym. Nezáleží na tom, aká je príležitosť, vybrať si mohli zákazníci z troch verzií – Radostné Vianoce, Všetko najlepšie k narodeninám a Si pre mňa dar. V darčekovom balení na nich čakala nálepka, pohľadnica a zľavový kupón na ďalší nákup. Každý balíček bol podobne ako diár dostupný v dvoch verziách – v ružovej a v modrej.

Image Caption

Dizajn diára v roku 2022

Branding a sociálne siete 2022

Pre rok 2022 bol vytvorený nový dizajn biblického diára, ktorý nadväzoval na štýl z predošlého roka. V tomto štýle boli pripravené aj série bannerov, ktoré opäť rotovali na sociálnych sieťach a webových stránkach kníhkupectiev. Vizuálna stránka bola prispôsobená diáru – ružovkasté a modrasté tóny, biely rám a motivačné slovo, ktoré povzbudí do ďalšieho rozvoja.

Božie slovo a priania

Príspevky s fotkami

Po úspechu Biblického diára 2O21 pripravujeme diár aj na budúci rok…o tom ale až nabudúce

Drinkera
Dávame život nápojom.