Prosím čakajte
Načítaných
Biblický diár
2021

O tomto projekte

Príbeh Hirams je založený na priateľstve dvoch kráľov. Hiram bol fénický kráľ žijúci v 9. storočí, ktorý uzavrel obchodnú zmluvu s kráľom Šalamúnom. Hiram, ktorý Šalamúnovi dodával zlato, drevo a ďalšie zásoby a pracovnú silu, mu pomohol postaviť najveľkolepejšie budovy všetkých čias. Vďaka ich spolupráci a priateľstvu kráľovstvo kráľa Šalamúna prosperovalo a kvitlo.

Klient

Drinkera, s.r.o.

Aktivity

Branding, web, foto a video, sociálne siete
Image Caption

Branding a sociálne siete

Pre podporu predaja Biblického diára 2021 sme vytvorili sériu bannerov, ktoré postupne rotujú na sociálnych sieťach a webových stránkach kníhkupectiev. Vizuálna stránka bola prispôsobená diáru – ružovkasté a modrasté tóny, biely rám a motivačné slovo, ktoré povzbudí do ďalšieho rozvoja.

Darčekové balenie, pohľadnice, kupón a nálepky

Mysleli sme aj na tých, ktorí chcú diárom podarovať radosť svojej rodine, kamarátom, alebo známym. Nezáleží na tom, aká je príležitosť, vybrať si môžete z troch verzií – Radostné Vianoce, Všetko najlepšie k narodeninám a Si pre mňa dar. V darečkovom balení na vás čaká nálepka, pohľadnica a zľavový kupón na ďalší nákup. Každý balíček je dostupný v dvoch verziách – v ružovej a v modrej.

Po úspechu Biblického diára 2O21 pripravujeme diár aj na budúci rok…o tom ale až nabudúce

Drinkera
Dávame život nápojom.