Prosím čakajte
Načítaných
Hirams
Coffee & Tea

O tomto projekte

Názov značky káv Hirams je založený na príbehu o priateľstve dvoch kráľov.

Hiram bol fénický kráľ žijúci v 9. storočí, ktorý uzavrel obchodnú zmluvu s kráľom Šalamúnom. Hiram zásoboval Šalamúna zlatom, drevom a inými zásobami a pracovnou silou a pomohol mu postaviť tie najúžasnejšie budovy všetkých čias. Vďaka ich spolupráci a priateľstvu Kráľovstvo kráľa Šalamúna prosperovalo a prekvitalo.

V Hiramovi je vtlačený kráľovský Hiram prosperity. Značka Hirams zdieľa vášeň pre kávu, pre jej rozmanitosť a bohatstvo. Prináša kávu priamo z farmárskych plantáží – ručne zbieranú, aby priniesli svojim zákazníkom len to najlepšie.

Klient

Drinkera, s.r.o.

Aktivity

Branding, web, foto a video, sociálne siete

Prepájanie histórie a moderného pohľadu

Našim cieľom bolo vytvoriť modernú značku, ktorá zobrazuje dedičstvo kráľa Hirama vytvorené pomocou flexibilných prvkov loga, ktoré je možné používať spoločne aj oddelene. Veža v logu zobrazuje stabilitu dedičstva Hirama a odvážnu vládu, zatiaľ čo otvorené dvere prinášajú láskavosť a otvorenosť jeho priateľskej povahy. Vrchol veže zdobí kráľovská koruna, pričom horizont sa rozprestiera široko – ďaleko, čo naznačuje vášeň pre objavovanie rôznych krajín, ktoré ponúkajú najlepšiu kávu a čaj.

V káve Hirams je vtlačená pečať prosperity kráľa Hirama. S Hirams zdieľame nie len vášeň pre kávu, ale aj zmysel pre rozmanitosť a bohatosť, či sa už jedná o kávu, alebo portfólio našich služieb.

Biblický diár
2021 a 2022