Prosím čakajte
Načítaných
Hirams
Coffee & Tea

O tomto projekte

Príbeh Hirams je založený na priateľstve dvoch kráľov. Hiram bol fénický kráľ žijúci v 9. storočí, ktorý uzavrel obchodnú zmluvu s kráľom Šalamúnom. Hiram, ktorý Šalamúnovi dodával zlato, drevo a ďalšie zásoby a pracovnú silu, mu pomohol postaviť najveľkolepejšie budovy všetkých čias. Vďaka ich spolupráci a priateľstvu kráľovstvo kráľa Šalamúna prosperovalo a kvitlo.

Klient

Drinkera, s.r.o.

Aktivity

Branding, web, foto a video, sociálne siete

Prepájanie histórie a moderného pohľadu

Našim cieľom bolo vytvoriť modernú značku, ktorá zobrazuje dedičstvo kráľa Hirama vytvorené pomocou flexibilných prvkov loga, ktoré je možné používať spoločne aj oddelene. Veža v logu zobrazuje stabilitu dedičstva Hirama a odvážnu vládu, zatiaľ čo otvorené dvere prinášajú láskavosť a otvorenosť jeho priateľskej povahy. Vrchol veže zdobí kráľovská koruna, pričom horizont sa rozprestiera široko – ďaleko, čo naznačuje vášeň pre objavovanie rôznych krajín, ktoré ponúkajú najlepšiu kávu a čaj.

V káve Hirams je vtlačená pečať prosperity kráľa Hirama. S Hirams zdieľame nie len vášeň pre kávu, ale aj zmysel pre rozmanitosť a bohatosť, či sa už jedná o kávu, alebo portfólio našich služieb.

Biblický diár
2021